MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 14046247
nr 1404 6247
Vitrinskåp
Bemålat. Bredd: 95, djup: 39 cm, höjd: 176 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:57:17
500 kr
700 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr